A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Flori Mumajesi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  620
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 36 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Flori Mumajesi është një këngëtar, autor këngësh dhe producent shumë i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Flori siç është I njohur për publikun, emri i plotë i të cilit është Florian Mumajesi ka lindur në Tiranë dhe njihet si njëri ndër kompozitorët dhe këngëtarët më të kërkuar shqiptarë. E nisi shumë mirë karrierën e tij si këngëtar duke mos anashkaluar pothuajse asnjë festival të mundshëm në Shqipëri apo Kosovë. Flori Mumajesi njihet si njeri prej kompozitoreve dhe kengetareve me te mire shqiptare. Veprat e tij kane zgjuar interesim te madh tek pub...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Lider i labelit

Threedots

Kushuri i

Endrit Mumajesit

Ish-Anëtar i grupit

Dreams

Profili

Twitter

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare

Detaj (2011)


» Dërgo Një Këngë »

Mori
Ku Isha Une?
Pa Jete
Baby (Nje Here Ne Jete)
Gjithmone
Nallane
Nallane 2
Karma
Shanghai
Me Zemer

Autor i këngëve

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më Shumë

Përkthime (43)


Artistë Të Ngjashëm:

Bes Kallaku

Ermal Mamaqi

Kastro Zizo

Alban Skënderaj

Ermal Meta

Vedat Ademi

Adrian Gaxha

Blero

Hekuran Krasniqi

Shpat Kasapi


Tags: Flori Mumajesi, Flori, Florjan Mumajesi, Florian Mumajesi, Flor Mumajesi

Flori Mumajesi në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018