A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Flori Çoçaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
  • Vendlindja:
  • Prizren 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 35 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Flori Çoçaj është një këngëtar i njohur. Florim "Flori" Çoçaj vijoi mesimet e shkolles se mesme ne Prizren gjegjesisht ne shkollen e mjekesise "Luciano Motroni" ku edhe ishte nje nder nxenesit me te dalluar te asaj shkolle. Gjate kesaj periudhe ai edhe punoi ne televizionin e atehershem lokal ne Prizren, TVHas tashme TvOpinion. Flori eshte jurist i diplomuar ne Universitetin e Prishtines. Muziken e ka hobi dhe ka mjaft poezi te shkruara te cilat nuk u publikuan e botuan asnjehere, kjo n...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Bajram Jakaj

Armend Sherifi

GT

Demush Malaj

Shkelqim Kosova

Shkumbin Tafilaj

Astrit Stafai

Burim Mehmeti

Mili Sallauka

Eroll Murati


Tags: Flori Cocaj, Flori

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018