A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Flori

Kafe Dhe Caj ➡ Coffee And Tea

 Shqip ➡  Anglisht
Nuk ka akoma asnjë votë

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Anail


Kafe Dhe Caj

Dje ne mengjes poshte shtepis tende
me le te pres dhe me prite se do zbres
kafen e mengjesit me tjetrin po e pi
e une pas kesaj me tjetren e piva nje caj
diskutuam per tradheti
per histori qe shkojn edhe vin

Kafe edhe caj po pastaj
tradhetia nuk egziston ti mos u mundo jo, jo
neise po ta mendosh pak me mire

A ke shpirte te me duash
a ke forc te mos vuash
ti a ke deshire gjithmone
me mua ti te jesh
atehere falma nje tradheti
1,2,3,4,5 sa te jene

Dje ne mengjes poshte shtepis tende
me le te pres dhe me prite se do zbres
kafen e mengjesit me tjetrin po e pi
e une pas kesaj me tjetren e piva nje caj
diskutuam per tradheti
per histori qe shkojn edhe vin

A ke shpirte te me duash
a ke forc te mos vuash
ti a ke deshire gjithmone
me mua ti te jesh
atehere falma nje tradheti
1,2,3,4,5 sa te jene

A ke shpirte te me duash
a ke forc te mos vuash
ti a ke deshire gjithmone
me mua ti te jesh
atehere falma nje tradheti
1,2,3,4,5 sa te jene

1,2,3,4,5 sa te jene...
1,2,3,4,5 sa te jene...


Coffee And Tea

Yesterday morning down of your house
You let me wait, you said i'll be
the morning's coffee with another man you are drinking
And i after that, with another women i drunk a tea
we discussed for treason
for stories which go and come

Coffee and tea and than what
Treachery doesn't exist, you don't think no, no
anyway if you thing a little bit more

Did you have soul to love me
did you have power to not suffer
Did you have desire to be with me forever
Than forgive me a treason
1,2,3,4,5 how much they are

Yesterday morning down of your house
You let me wait, you said i'll be
the morning's coffee with another man you are drinking
And i after that, with another women i drunk a tea
we discussed for treason
for stories which go and come

Did you have soul to love me
did you have power to not suffer
Did you have desire to be with me forever
Than forgive me a treason
1,2,3,4,5 how much they are (x2)

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018