A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Flori & Luar

Gjithmone ➡ Always

 Shqip ➡  Anglisht
Nuk ka akoma asnjë votë

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Korcare19


Gjithmone

2x
Degjo, s'te kam harruar te kam
menduar gjithmon,
nuk do gjesh tjeter se dashurija jone,
aaaaa se ma mundon

Me mbeti nje fjal e pathene,
nje fjal qe ti e doje shume
por ti zemer sme kuptove kurr
kur sme ndjeve sa te ndjeja une

me mbeti nje fjal e pathene ,
me mbet shprti tek ti
per ty zemer nuk pendohem
se te doja, e shtrejta ime ti, aaaa

2x
Degjo, s'te kam harruar te kam
menduar gjithmon,
nuk do gjesh tjeter si dashurija jone,
aaaaa se ma mundon

Luar & Flori
Degjo, s'te kam harruar te kam
menduar gjithmon,
nuk do gjesh tjeter se dashurija jone,
ooooo se ma mundon


Always

Listen
I havent forgoten you
I've thought about you...always
You wont find another
Like our love
Aaaaaaa you're tormenting me

Listen
I havent forgot you
Ive thought about you ..always..
You wont find another
like our love
aaaaa .. youre tormenting me

One word was left unsaid
A word you wanted so much
But you didnt understand me
You never felt me
as much as i felt you

A word was left unsaid
My soul is stuck on you
For you (zemer = heart in this case its like sweetheart) i wont repent. /

Why did i love you...?
My everything...you

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018