A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Flori & Luar

Gjithmone ➡ Sempre

 Shqip ➡  Italisht
Nuk ka akoma asnjë votë

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: elkida99


Gjithmone

2x
Degjo, s'te kam harruar te kam
menduar gjithmon,
nuk do gjesh tjeter se dashurija jone,
aaaaa se ma mundon

Me mbeti nje fjal e pathene,
nje fjal qe ti e doje shume
por ti zemer sme kuptove kurr
kur sme ndjeve sa te ndjeja une

me mbeti nje fjal e pathene ,
me mbet shprti tek ti
per ty zemer nuk pendohem
se te doja, e shtrejta ime ti, aaaa

2x
Degjo, s'te kam harruar te kam
menduar gjithmon,
nuk do gjesh tjeter si dashurija jone,
aaaaa se ma mundon

Luar & Flori
Degjo, s'te kam harruar te kam
menduar gjithmon,
nuk do gjesh tjeter se dashurija jone,
ooooo se ma mundon


Sempre

Luar: Ascolta
non ti ho dimenticato
ti ho pensato.... sempre...
non troverai altre
perchè il nostro amore
aaaa quanto mi da problemi

Flori: mi è rimasta una parola non detta..
una parola che tu volevi tanto..
ma tu amore non mi hai capito..
mai non mi hai voluto
quanto ti volevo io...

mi è rimasta una parola non detta..
mi è rimasta l'anima da te..
per te amore non mi pento..

Luar: Ascolta
non ti ho dimenticato
ti ho pensato.... sempre...
non troverai altre
perchè il nostro amore
aaaa quanto mi da problemi

Perchè ti amavo..
la mia cosa preziosa... tu

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018