A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Flori

Play Back ➡ Playback

 Shqip ➡  Anglisht
Nuk ka akoma asnjë votë

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: guest30944


Play Back

Heeeeeeeee`eu..
Hej! Zemër deri vonë, në telefonn
Gati me dal n`CluB, shoqet i ftonn
Ma ke dërgu një mesazh një ditë [ditë]
Ma kishe shkrujt se e do një HiT [HiT],
Uuu, ta boj un ty një BiT e një HiT,
A don me ta fal apo donn me ta shitt.
Hiq, mos u meno, a ke a nuk ke zo,
Veq bëj kujdes, live ti mos kkno.

Reff: 2x
Heee.. E ke ti një talent,
Heee.. Dhe pse unë nuk po ta themm,
Heee.. Mos bëjj si e vështirë,
Heee.. Se më kuptonn ti shumë mirë .

Heeeeeeeee`eu..Kkërce!

Hej! Zemër deri dje flisje për ne,
Në çdo artikull fjale të mira sikur the
U bone ''Yll'' dhe nuk do me dit [dit],
Dhe ke harru se ky kishe Mit Mit..
Eu! Ti vazhdon me bo BiT por jo HiT,
Ke 5 vjet qe knonn t'njejtën
kong për çdo vitt, mOss..
Artistë të mirë,
E ke t'vështirë, me knu ti live,
Ta këndon playback`i mir .

Heeeeeeeee`eu..

Reff: 2x
Heee.. E ke ti një talent,
Heee.. Dhe pse unë nuk po ta themm,
Heee.. Mos bëjj si e vështirë,
Heee.. Se më kuptonn ti shumë mirë .

Kkërce!

Mbylle Gojenn !


Playback

Heeeeeeeee`eu.
Hey sweetheart till the night on your phone
you're ready to go out; invite your friends
You sent me a message one day
it said that you wanted a Hit Hit ( song
Of course ill make a beat and Hit for you
Do you want me to give it to you for free or sell the music to you
Don't even worry about if you have a voice to sing or not
Just be careful; never sing live

Reff: 2x
Heee you have a talent
heee even though im not saying anything thing
Heee Dont act like you dont know
heee Because you know what i mean

heeeeeee'eu ...Dance!

Hey sweetheart up until yesterday you talked about us
In every article nice words you said (about our relationship)
Now youre a "Star" and dont care
And you've forgotten who you've met
Eu... you continue to make beats but no hits
Five years singing the same song again and again...stop
Good Artists dont ( sing the same song)
I know It is hard for you to sing live
The playback will sing it for you

Heeeeeeeee`eu..

Heee.. you have a talent
heee.... eventhough im not saying anything thing
Heee.... Dont act like you dont know
heee.... Because you know what i mean

Dance....

Shut up

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018