A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Flori Feat. Fugaa

Making Of ➡ Making Of

 Shqip ➡  Anglisht
Nuk ka akoma asnjë votë

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: elo91


Making Of

E ke vështir me fol për mu
e di shum mir
sa her që un vonoj diçka
e ke t'vështirë
justifikime bë-bë-bën
sa her ty të-të-të dëgjoj
hiqi kasetën
do-do-do të dështosh
dikush po ta kalon

REF..
Ti nuk e din se
sa shum gabove
nuk e din se sa shum
vetes i kushtove
mendoni vetëm
vetëm për para
me thua zemër
nuk po bëj shaka

Fol... jepi fol
s'po dëgjoj
po normal s'ke gjë me thon
justifikime bë-bë-bën
sa her ty të-të-të dëgjoj
hiqi kasetën
do-do-do të dështosh
dikush po ta kalon

REF..
Ti nuk e din se
sa shum gabove
nuk e din se sa shum
vetes i kushtove
mendoni vetëm
vetëm për para
me thua zemër
nuk po bëj shaka

FUGAA..
Je ma e mira n'bot me ty du me kon
loqk zoje krejt qashtu thojn
kur je e pit ti mi smun krejt
kur je e pit ti mi kall krejt
ti-ti-ti mi smun krejt
ti-ti-ti mi kall krejt
ama te un' qajo fore nuk shkon
this is FUGAA and making of
shake that body shake in that beat
me vjen shum keq nuk e merr keshin
vip-vip njerz't ta kan lon
ama dhip-dhip gjith te un ki me kan
meno-meno-meno no'
mos mu shit ti mu-mu
se ti ke de-de-deshtu
e krejt ta kan kalu

REF..
Ti nuk e din se
sa shum gabove
nuk e din se sa shum
vetes i kushtove
mendon vetëm
vetëm për para
dhe thua zemër
nuk po bëj shaka


Making Of

It’s hard to talk with me
I know it so well
Everytime I make late for something
For you it’s so hard

Excuses ma-ma- make
Every time i he-he-heard you
100 officials(newspapers)
you’ll gone a fail
someone is overtaking you

You do not know
how much went wrong
does not know how many
cost yourself
do you only
make money
and say “no honey I just kidding(joking)”

Speak C’mon ... speak
I’m not hearding
yeah it’s normal you have nothing to say
excuses ma-ma-make
whenever you go-go-to hear
100 officials
do-do-do to add
someone is passing(overtaking) you

You do not know
how much went wrong
does not know how many
cost yourself
do you only
make money
and say “no honey I just kidding(joking)”

FUGAA:

You’re the best in the world
They would like to have
(Loqk?) miss you are
when you're drunk

don’t sell yourself to me
you’ve failed
and they just passed you

You do not know
how much went wrong
does not know how many
cost yourself
do you only
make money
and say “no honey I just kidding(joking)”

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018