A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Flori Feat. Ylli Baka

Marina ➡ Marina

 Shqip ➡  Anglisht
Nuk ka akoma asnjë votë

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: nrmca93


Marina

Ku ma ke burrin tiiiinëëë ,
moj Maro , ah moj Marineee
Epo ku ma ke , burrin tinëëëë ,
moj Marooo AH MOJ MARINE

Ah moj Marine 2x

Flori:
Sonte mundesh vetem me dal
Vishu bukur dhe tako ndonje djale
Se vetem ti je , burrin se ke MARINE,Marine
Ndihu sonte pak me e re
Edhe pse vetem 27 i ke
Gjithcka ke ne dore 24 ore
Askush nuk do ta dij

ref:

Ku ma ke burrin tiiiinëëë ,
moj Maro , ah moj Marineee
Epo ku ma ke , burrin tinëëëë ,
moj Marooo AH MOJ MARINE

Ah moj Marine 4x

Me ngadal deri ne mengjes
boje dushin une i qete po te pres
asgje s'na pengon
ai nuk kupton
boje ti si gjithmon
nonen edhe baben ne gjume i ke
edhe qeni jot i lodhur po fle
dhe jeta vazhdon sa her ti guxon
nje arsye e ke

HAJDE MARINA (8x)


AH MOJ MARINE

ref:

Ku ma ke burrin tiiiinëëë ,
moj Maro , ah moj Marineee
Epo ku ma ke , burrin tinëëëë ,
moj Marooo AH MOJ MARINE


Marina

Where is your man
Oh Maro, oh Marinaaa
Say where is your man
oh Maro, oh Marina

Oh Marina

Tonight you can go out alone.
Dress well and meet some boy
because you are alone, you don't have your man Marina, Marina
Feel a little younger tonight
even if you are only 27.
Everything is under your control 24 hours.
Nobody will know.

Where is your man
Oh Maro, oh Marinaaa
Say where is your man
oh Maro, oh Marina

Oh Marina

More slowly until the morning
Take a shower, I'll wait for you calmly
Nothing is disturbing us
He doesn't understand
Do it like always
Your mom and dad are sleeping
and your dog is talking tired, too
And life goes on, as often as you dare
You have a reason

Come Marina
Oh Marina

Where is your man
Oh Maro, oh Marinaaa
Say where is your man
oh Maro, oh Marina

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018