A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Flori Feat. Artiola Toska

Me Do ➡ You Love Me

 Shqip ➡  Anglisht
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: dj_arber


Me Do

ti po me sheh dhe un e kuptoj
ndoshta do me nget ndoshta po gaboj
ndoshta per nje got ke deshire te ftoj
une nuk mund ta di pse s'me thua ti

Dhe pse Ky nuk eshte jo tipi im
S'po kerkoj me ty te gjej un fatin tim
Te lutem edhe ti jo mos e kerko
S'me intereson me do apo s'me do

Une nuk dua ta di
Njesoj si edhe ti
Nuk eshte koha tani
Me do dhe s'me do (2x)

Me thua s'mund te rri dot deri vone
Me pyet jam i lidh apo jam i zon
Mos duhet per fejes une ty te kerkoj
Ndoshta dhe ja vlen,ndoshta dhe e boj
Dhe pse ky nuk eshte jo tipi im
S'po kerkoj me ty te gjej un fatin tim
Te lutem edhe ti jo mos e kerko
S'me intereson me do apo s'me do

Une nuk dua ta di
Njesoj si edhe ti
Nuk eshte koha tani
Me do dhe s'me do (4x)


You Love Me

You look at me and i understand
Maybe you tease me but maybe im wrong
Maybe you like me to invite you for a drink
I dont know, why dont you tell me

Even though its not my type
I dont look to find my fate with you
Please consider the same
I dont care if you like me or not

I dont want to know
Just like you
Its not the right time
You like me and dont like me (2X)

You say you cant stay till late
You ask me if im single or not
Or should i ask you to get engaged together
Maybe its worth, maybe i will do it
Even though this isnt my type
I dont look to find my fate with you
Please consider the same
I dont care if you like me or not

I dont want to know
Just like you
Its not the right time
You like me and dont like me (4X)

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018