A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Flori & 2po2

Gjithe Jeten ➡ All My Life

 Shqip ➡  Anglisht
Nuk ka akoma asnjë votë

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »


Gjithe Jeten

Je ajo që kam dashur gjithë jetën,
ke zemrën time n'duar gjithë jetën,
botën sheh si ta fala unë,
më urren dhe më do më shumë.

Gjithë jetën.

Je ajo që kam dashur gjithë jetën,
ke zemrën time n'duar gjithë jetën,
botën sheh si ta fala unë,
më urren e më do më shumë.

Gjithë jetën.

Bajagi rrugtim i gjatë,
jemi t'gjithë në këtë marsh për në qiellin e shtatë,
e dimë se kjo rrugë na ngjanë në labirint,
me beteja e sfida gati për çdo ditë.

E kur je vetëm ke më lyp po s'ke më gjetë as vetën,
derisa s'e ke personin që ta fal gjithë jetën,
e kur e gjenë ka më t'nxeh ni diell,
thuhet se më kanë dy veta bashkë shkruhet n'qiell.

Mandej thu zemër unë t'du veç ty,
imazhin tënd e kam t'fiksume n'kry,
pranoje edhe nëse je mangup deri n'skejt,
ki m'u bëhë si engjëll para këtij personi t'shenjtë.

S'ka më rrejtë zemra rreh veç për një,
një bash veç një tjera Bile as që njoh,
rri sinqertë thuje të vërtetën,
se nëse ti gabon ajo nuk e harron gjithë jetën.

Je ajo që kam dashur gjithë jetën,
ke zemrën time n'duar gjithë jetën,
botën sheh si ta fala unë,
më urren e më do më shumë.

Gjithë jetën.

Je ajo që kam dashur gjithë jetën,
ke zemrën time n'duar gjithë jetën,
botën sheh si ta fala unë,
më urren e më do më shumë.

Gjithë jetën mu' s'e m'duket shumë më ta fal,
m'kujtohet sikur sot kur u pamë për herë t'parë,
vitët ikën imazhet nuk u prishën,
e shoh atë Moment edhe sot High Definition.

Unë pa ty shpesh e pyes vetën,
kisha mbetë tu t'lyp n'tëna anët gjithë jetën,
Bony And Clyde në verzionin Shqipëtar,
na kundër krejt botës a i din hapat e parë.

Bashkë për çdo ditë dashni pa limit,
dy rrebela t'ri bashkë deri n'infinit,
gjithë jetën më duket se të njohë,
gjithë jetën përmes syve tu e shohë.

Veç të ti unë e gjej forcën tem,
jam me ty syni jem nuk e kam asnjë problem,
rri sinqertë e thom të vërtetën,
se nëse unë gaboj ti nuk e harron gjithë jetën.

Je ajo që kam dashur gjithë jetën,
ke zemrën time n'duar gjithë jetën,
botën sheh si ta fala unë,
më urren e më do më shumë.

Gjithë jetën.

Je,
ke,
botën sheh si ta fala unë,
më urren e më do më shumë.


All My Life

You`re the one I`ve loved all my life
You have my heart in your hands forever
You look at the world the way I have given it to you
You hate me and love me more

All my life.

You`re the one I`ve loved all my life
You have my heart in your hands forever
You look at the world the way I have given it to you
You hate me and love me more

All my life.

There`s a long road ahead
We are all marching towards the seventh Heaven,
We know this road seems like a labirynth,
With battles and challenges almost everyday.

And when you`re alone,you will search but you wont find yourself
Untill you found the person who sacrifices her life for you
And when you`ll find her the sun will warm you up
They say when two people unite its writen in the sky.

Then you`ll say: baby your the only one I love
Your image is fixed in my head
Admit it even if your a gangster till the end
You`ll be like an angel in front of this blessed person

You wont lie,your heart beats only for one
One only one, you`re the only one that i love
Stay sincere say the truth,
Because if you make an error, she wont forget it all her life

You`re the one I`ve loved all my life
You have my heart in your hands forever
You look at the world the way I have given it to you
You hate me and love me more

All my life.

You`re the one I`ve loved all my life
You have my heart in your hands forever
You look at the world the way I have given it to you
You hate me and love me more

I would`nt mind to give you all my life
I remember like today the first time we met
The years passed, the image didnt fade
I still see that moment in High Definition

Without you im still wondering
I would`ve been searching you everywhere
Bonnie & Clyde in Albanian version
We against the world do you know the start.

Together everyday, unlimited love
Two young rebels till the infinite
I think i know you all my life
All the life seen from your eyes

I find my strengh only by your side
Im with you my love ive got no problem with that
Im honest i say the truth
Because if I make an error, you wont forget it all your life

You`re the one I`ve loved all my life
You have my heart in your hands forever
You look at the world the way I have given it to you
You hate me and love me more
All my life

You are....
You have...
You look at the world the way I have given it to you
You hate me and love me more

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018