A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Flori Feat. Argjentina Ramosaj

Ku Isha Une? ➡ Where Was I?

 Shqip ➡  Anglisht
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: stafi


Ku Isha Une?

[Flori:]
Ku ishe ti kur më shikonin mua në sy?
Ku ishe ti kur më dënonte zoti për ty?

[Argjentina:]
Ku ishe ti? Që të më thoje se jam gabim.
Ku ishe ti kur nuk e ndjeja më trupin tim?

[REF. Bashkë:]
Pyes veten: Ku isha unë?
Ku isha unë kur dikush ty të donte më shumë?
Pyes veten: Ku isha unë?
Ku isha unë kur harrove se të doja pafund?

[Flori:]
Ku ishe ti kur unë urreja veten pa ty?
Ku ishe ti kur dhe njëherë s'do flinim të dy?

[Argjentina:]
Ku ishe ti kur unë besoja tjetër njeri?
Ku ishe ti kur unë kërkoja pak dashuri?

[REF. Bashkë:]
Pyes veten: Ku isha unë?
Ku isha unë kur dikush ty të donte më shumë?
Pyes veten: Ku isha unë?
Ku isha unë kur harrove se të doja pafund?
Kur harrove se të doja pafund...


Where Was I?

[Flori:]
Where were you when they looked me in the eyes?
Where were you when god was punishing me for you?

[Argjentina:]
Where were you? So you might have told me I was wrong
Where were you when I was not feeling my body anymore?

[REF. Both:]
I ask myself: Where was I?
Where was I when somebody loved you more?
I ask myself: Where was I?
Where was I when you forgot that i loved you endlessly?

[Flori:]
Where were you when I was hating myself without you?
Where were you when we were not sleeping together one more time?

[Argjentina:]
Where were you when I trusted another man?
Where were you when I was looking for some love?

[REF. Both:]
I ask myself: Where was I?
Where was I when somebody loved you more?
I ask myself: Where was I?
Where was I when you forgot that i loved you endlessly?
When you forgot that i loved you endlessly...

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018