A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Flori Feat. Argjentina Ramosaj

Ku Isha Une? ➡ Wo War Ich?

 Shqip ➡  Gjermanisht
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  4

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Nrmca93


Ku Isha Une?

[Flori:]
Ku ishe ti kur më shikonin mua në sy?
Ku ishe ti kur më dënonte zoti për ty?

[Argjentina:]
Ku ishe ti? Që të më thoje se jam gabim.
Ku ishe ti kur nuk e ndjeja më trupin tim?

[REF. Bashkë:]
Pyes veten: Ku isha unë?
Ku isha unë kur dikush ty të donte më shumë?
Pyes veten: Ku isha unë?
Ku isha unë kur harrove se të doja pafund?

[Flori:]
Ku ishe ti kur unë urreja veten pa ty?
Ku ishe ti kur dhe njëherë s'do flinim të dy?

[Argjentina:]
Ku ishe ti kur unë besoja tjetër njeri?
Ku ishe ti kur unë kërkoja pak dashuri?

[REF. Bashkë:]
Pyes veten: Ku isha unë?
Ku isha unë kur dikush ty të donte më shumë?
Pyes veten: Ku isha unë?
Ku isha unë kur harrove se të doja pafund?
Kur harrove se të doja pafund...


Wo War Ich?

Wo warst du,
als sie mir in die Augen geschaut haben?
Wo warst du,
als Gott mich wegen dir bestrafte?

Wo warst du,
damit du mir sagen konntest, dass ich falsch lag.
Wo warst du,
als ich meinen Körper nicht mehr spüren konnte?

Ich frage mich selbst:
Wo war ich? Wo war ich,
als dich jemand anders mehr geliebt hat.
Ich frage mich selbst:
Wo war ich? Wo war ich,
als du vergessen hast, dass ich dich unendlich geliebt habe..

Wo warst du,
als ich mich selbst gehasst habe ohne dich.
Wo warst du,
wenn wir nicht noch einmal gemeinsam schlafen werden?

Wo warst du,
als ich jemand anderem geglaubt habe.
Wo warst du,
als ich ein wenig Liebe suchte.

Ich frage mich selbst:
Wo war ich? Wo war ich,
als dich jemand anders mehr geliebt hat.
Ich frage mich selbst:
Wo war ich? Wo war ich,
als du vergessen hast, dass ich dich unendlich geliebt habe..

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018