A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Flori Feat. Argjentina Ramosaj

Ku Isha Une? ➡ Où étais-Je?

 Shqip ➡  Frengjisht
Nuk ka akoma asnjë votë

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Arlinda.J


Ku Isha Une?

[Flori:]
Ku ishe ti kur më shikonin mua në sy?
Ku ishe ti kur më dënonte zoti për ty?

[Argjentina:]
Ku ishe ti? Që të më thoje se jam gabim.
Ku ishe ti kur nuk e ndjeja më trupin tim?

[REF. Bashkë:]
Pyes veten: Ku isha unë?
Ku isha unë kur dikush ty të donte më shumë?
Pyes veten: Ku isha unë?
Ku isha unë kur harrove se të doja pafund?

[Flori:]
Ku ishe ti kur unë urreja veten pa ty?
Ku ishe ti kur dhe njëherë s'do flinim të dy?

[Argjentina:]
Ku ishe ti kur unë besoja tjetër njeri?
Ku ishe ti kur unë kërkoja pak dashuri?

[REF. Bashkë:]
Pyes veten: Ku isha unë?
Ku isha unë kur dikush ty të donte më shumë?
Pyes veten: Ku isha unë?
Ku isha unë kur harrove se të doja pafund?
Kur harrove se të doja pafund...


Où étais-Je?

(Flori:)
Où étais-tu quand ils me regardaient dans les yeux?
Où étais-tu quand Dieu me punissait pour toi?

(Argjentina:)
Où étais-tu? Pour me dire que j'avais tort.
Où étais-tu quand je ne sentais plus mon corps?

(Ref Ensemble :)
Je me demande ; Où étais-je?
Où étais-je quand quelqu'un t'aimais plus encore?
Je me demande ; Où étais-je?
Où étais-je quand tu oubliais que je t'aimais sans fin?

(Flori:)
Où étais-tu quand je me détèstais sans toi?
Où étais-tu quand encore nous ne dormirons pas ensemble?

(Argjentina:)
Où étais-tu quand je croyais en une autre personne?
Où étais-tu quand je demandais un peu d'amour?

(Ref Ensemble :)
Je me demande ; Où étais-je?
Où étais-je quand quelqu'un t'aimais plus encore?
Je me demande ; Où étais-je?
Où étais-je quand tu oubliais que je t'aimais sans fin?
Quand tu oubliais que je t'aimais sans fin.

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018