A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Flori Mumajesi Feat. Dj Vicky

Nallane ➡ Clogs

 Shqip ➡  Anglisht
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Smiley


Nallane

Ke vesh nallane
dhe bo filozofi nëpër mihane
nëse ke menu se mu m’nale...
mu nuk m’nalin dot 40 si ty
m’vjen keq për ty

Hilet i bone
dhe në fund ja fute vetes tane
nëse ke menu se cool u bone
shumë ti ke gabu jo
Mos u merr me mu joo

(x2)Ta du shumë mamin
Mamin ta du shumë ooo
Respekt për mamin
Po për ty respekt jo
Pyete pak mamin
se dhe ajo m’do oo
Ça do thotë për mu
Ça ça do thotë për mu

Sa keq u bone
dhe sa shpejt e nxorre ftyrën taneee
gjakun tënd të kuq të zi e bannne
pse të djeg për mu kaq shumë se di
po kush je ti

A thu ça bone
kur u bone ti me dhon leksione
më mirë ruje nerin e shpis ton`e
mos u merr me mu jo
mos u merr me mu

(x2)Ta du shumë mamin
Mamin ta du shumë ooo
Respekt për mamin
po për ty respekt jo
Pyete pak mamin
se dhe ajo m’do o
Ça do thotë për mu
Ça ça do thotë për mu


Clogs

You've wear clogs,
and you make philosophy through neighborhoods,
If you have thought that you stopped me,
I can't be stopped even by 40 like you
I'm sorry for you.

You made cheats,
and in the end you harmed yourself
If you thought that you were cool
You've been so wrong
Don't look after me

I love your mother,
your mother I really love ooo

Respect for your mother
but not respect for you, no

Ask your mother
cause she loves me too

What she will say for me
What, what she will say for me

How bad you went
and really quick you highlighted your face
you turned your red blood in black
Why do you worry so much for me, I don't know
But who are you?

Do you say what did you do
Look who's giving lectures
You'd better look after your family's honor
Don't look after me
Don't look after me

I love your mother,
your mother I really love ooo

Respect for your mother
but not respect for you, no

Ask your mother
cause she loves me too

What she will say for me
What, what she will say for me

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018