A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Flori Mumajesi

Me Fjalë Të Vogla ➡ With Little Words

 Shqip ➡  Anglisht
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »


Me Fjalë Të Vogla

Po pres, me ma thon nje fjal
Me ma shkrujt nje tekst
Gabimisht me ma dergu me gjet pretekst
Kur e ke ti nje arsye te vertet

Se per ty nga ana tjeter dikush pret
Me ja thon dicka sado e ftohte te jet
Sdo merzitem duke prit sa fryme te kem
Te betohem sdo shkaktoj asnje problem

Me fjale te vogla t'kom dasht
Me fjale te vogla te du
Por jeten time per ty
Une jam gati me rreziku (x2)

Po pres te me thuash sot se si je vesh
A mi sheh fotografite ndonjehere?
Kur merzitesh ne mendje kush te vjen?
Kur degjon muzike cilen kenge pelqen?

Lumturin dhe motivin ku e gjen?
Nje pergjigje po e kerkoj perse s'ma kthen?
Te betohem sdo shkaktoj asnje problem

Me fjale te vogla t'kom dasht
Me fjale te vogla te du
Por jeten time per ty
Une jam gati me rreziku (x2)

Me fjale te vogla te du
Per ty une jam gati me rreziku

Me fjale te vogla t'kom dasht
Me fjale te vogla te du
Por jeten time per ty
Une jam gati me rreziku


With Little Words

I'm waiting,for you to say me something
To write a text
To send it by mistake to find a pretext
When you have a real reason

For you, in the other side someone is waiting
To say a word, even if it's empty-handed
I'm not going to be annoyed as long as i breath
I bet you i'm not causing any problem

With little words i've loved you
With little words i love you
But my life for you
i'm ready to put in danger (x2)

I'm waiting for you to tell me about my clothes
Do you see my photos anytime?
When you get boring who do you think of?
When you listen to music which is your favourite song?

Where do you find happiness and the reason?
Why aren't you answering?
I bet you i'm not causing any problem.

With little words i've loved you
With little words i love you
But my life for you
i'm ready to put in danger (x2)

With little words i love you
I'm ready to get in danger

With little words i've loved you
With little words i love you
But my life for you
i'm ready to put in danger

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018