A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Flori Mumajesi Feat. Dj Vicky

Nallane 2 ➡ Holzschuh 2

 Shqip ➡  Gjermanisht
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.3 / Votuan:  3

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Louu Xin


Nallane 2

A e kishe menu ti?
Si do ishim bo?
Larg nga njoni tjetrit
Un,Ti
Tu degju cfar thone?

Jooooo ooo ooo
Jo e thjesht nuk osht!
Jooooo ooo ooo
Kur te hedhin posht!

Ref:
A e man n'men?
Kur ishim bashke
cfar loje ke lujt!

A e man n'men?
Sa tkom dasht
Un ty cdo minut!

A e man n'men?
Ne të dy!
Në njê pik ndryshojm
Kujtoja vetes kur t'kesh kohë
Dashnin kush ta msoj?

osht pun e veshtir
Me qene rob i mire!
U bone me dhon
Muhabete me dhom!

Hej me mu
Ska ska ska ska
Se une ta nes
Rra ta ta ta ta!

Jooooo ooo ooo
Jo e thjesht nuk osht!
Jooooo ooo ooo
Kur te hedhin posht!

A e man n'men?
Kur ishim bashke
cfar loje ke lujt!

A e man n'men?
Sa tkom dasht
Un ty cdo minut!

A e man n'men?
Ne të dy!
Në njê pik ndryshojm
Kujtoja vetes kur t'kesh kohë
Dashnin kush ta msoj?


Holzschuh 2

Hast du daran gedacht?
Wie wir sein würden?
Weit von einander
Ich, du
Hören was gesagt wird?

Neeeeeeeeeeeein
Einfach ist es nicht!
Neeeeeeeeeein
Einfach ist es nicht!

Erinnerst du dich?
Wo wir zusammen waren
Welches Spiel du gespielt hast!

Erinnerst du dich?
Wie sehr ich geliebt hab
Ich dich jede Minute!

Erinnerst du dich?
Wir zwei!
In einem Punkt verändern wir uns
Erinnerung dich daran wenn du Zeit hast,
Wer hat dir das Lieben beigebracht?

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018