A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Flori Mumajesi Feat. Arilena & Dj Vicky

Nallane 3 ➡ Sabot 3

 Shqip ➡  Anglisht
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Jonidap


Nallane 3

[Dj Vicky:]
Po une t'kam thon qe m'ze makina.
Pse m'ke hyp mrapa o vlla?
Vajte hype para ket

[Arilena:]
More, a jemi cik ngusht ktu?

[Dj Vicky:]
1, 2, 3
THREEDOTS MOTHERFUCKER!!
HEY! HEY! HEY! HEY! HEY! HEY!
Hajde! Hajde! Hajde!
HEY! HEY! HEY! HEY! HEY! HEY!
Hajde! Hajde! Hajde!

[Flori:]
Ku shkon pa sirena,
frenat, frenat, frenat mbaji
I ke heq nallanet,
paske vesh ti kpuc me maj
Kush, kush, kush?
Mendjen ta ka mush?
Gabim gabim
Munohu ti sa t'dush.

[Arilena:]
Ti po don ASS, ASS
amo temen une s'e shes fal,
BON APPETIT
Vazhdo per mu HIGH,
S'jena n'Maldive,
As Bora Bora.
Me mu ça t'sheh syri,
ta bon dora.

[Flori:]
Ti po don ASS, ajo eshte SMART ASS
Ti po don ASS, ajo eshte SMART ASS

[Arilena:]
Kurr n'jet s'pate shanc me m'prek, yeah
Kurr n'jet s'pate shanc me m'prek, yeah

[Flori:]
Ti po don ASS, ajo eshte SMART ASS
Ti po don ASS, ajo eshte SMART ASS

[Arilena:]
Kurr n'jet s'pate shanc me m'prek, yeah
Kurr n'jet s'pate shanc me m'prek, yeah

[Flori:]
RROFSH!

[Dj Vicky:]
1, 2, 3
THREEDOTS MOTHERFUCKER!!
HEY! HEY! HEY! HEY! HEY! HEY!
Hajde! Hajde! Hajde!
HEY! HEY! HEY! HEY! HEY! HEY!
Hajde! Hajde! Hajde!
Rraaahhh!!

[Flori:]
Leviz ngadale
ROLLING, ROLLLING
Si intereson ça folin folin BACK,
Ajo nuk nalet, s'nalet jo
AMIGO, DESPACITO

[Arilena:]
Meci, meci sjena,
Ske nevoj per skena
LUCY FILM
Vale pa antena
Pse po don me ta bo si ajo
Vlla MOS!
T'lutem! T'lutem mos!

[Flori:]
Ti po don ASS, ajo eshte SMART ASS
Ti po don ASS, ajo eshte SMART ASS

[Arilena:]
Kurr n'jet s'pate shanc me m'prek, yeah
Kurr n'jet s'pate shanc me m'prek, yeah

[Flori:]
Ti po don ASS, ajo eshte SMART ASS
Ti po don ASS, ajo eshte SMART ASS

[Arilena:]
Kurr n'jet s'pate shanc me m'prek, yeah
Kurr n'jet s'pate shanc me m'prek, yeah

[Dj Vicky:]
1, 2, 3
THREEDOTS MOTHERFUCKER!!
HEY! HEY! HEY! HEY! HEY! HEY!
Hajde! Hajde! Hajde!
HEY! HEY! HEY! HEY! HEY! HEY!
Hajde! Hajde! Hajde!
Rraaahhh!!


Sabot 3

[Dj Vicky:]

But i have told you that i am carsick,
Why have you left me on back sit bro?
And you have put this one in front

[Arilena:]
Hey, Aren't we a little bit tight in here?

[Dj Vicky:]
1, 2, 3
THREEDOTS MOTHERFUCKER!!
HEY! HEY! HEY! HEY! HEY! HEY!
Come on! Come on! Come on!
HEY! HEY! HEY! HEY! HEY! HEY!
Come on! Come on! Come on!

[Flori:]
Where are you going without sirens,
Reins, Reins, hold the reins,
You've taken off the sabots,
and you have worn winkle-pickers,
Who, Who , Who,
Has made up your mind?
Wrong, Wrong,
Try as much as you want.

[Arilena:]
You want ASS, ASS,
but sorry i don't sell mine,
BON APPETIT
For me go on HIGH,
We are either in Maldives,nor in Bora -Bora,
With me you reach whatever your eyes see.

[Flori:]
You want ASS, She is SMART ASS
You want ASS, She is SMART ASS

[Arilena:]
You never had the chance to reach me, yeah
You never had the chance to reach me, yeah

[Flori:]
You want ASS, She is SMART ASS
You want ASS, She is SMART ASS

[Arilena:]
You never had the chance to reach me, yeah
You never had the chance to reach me, yeah

[Flori:]
Thanks!

[Dj Vicky:]
1, 2, 3
THREEDOTS MOTHERFUCKER!!
HEY! HEY! HEY! HEY! HEY! HEY!
Come on! Come on! Come on!
HEY! HEY! HEY! HEY! HEY! HEY!
Come on! Come on! Come on!

[Flori:]
Move slowly
ROLLING, ROLLLING
She doesn't mind who talks behind her BACK,
She is unstoppable,she doesn't stop
AMIGO, DESPACITO

[Arilena:]
We are not matchy matchy anymore,
You don't need stages,
LUCY FILM
Waves without antenna,
You want me, to do it the way i did her
Bro don't!
Please! Please don't!

[Flori:]
You want ASS, She is SMART ASS
You want ASS, She is SMART ASS


[Arilena:]
You never had the chance to reach me, yeah
You never had the chance to reach me, yeah

[Flori:]
You want ASS, She is SMART ASS
You want ASS, She is SMART ASS


[Arilena:]
You never had the chance to reach me, yeah
You never had the chance to reach me, yeah

[Dj Vicky:]
1, 2, 3
THREEDOTS MOTHERFUCKER!!
HEY! HEY! HEY! HEY! HEY! HEY!
Come on! Come on! Come on!
HEY! HEY! HEY! HEY! HEY! HEY!
Come on! Come on! Come on!

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018