A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Flori & Alisia - Vajno Li Ti E


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

21/12/2010

2010-12-21T14:26:41

Më Shumë Nga

Alisia


Tiallo do tiallo
V poludialo vreme na noshta a`aa
Chui me,
Obicham da e trudno
vsichko v lubovta .

Reff:
Shte lipvam li .
Nochta sleD dva ?
Chuvstvaj me sega ,
Blizo s'm eLaa !
Shte lipsvash li na sutrinta ?
Ne,ne pitaj ne.Vazhno li ti e ?

Tiallo do tiallo
V poludialo vreme na noshta a`aa
Vizh me .
Tancuvam v tvoja ritam
Imaj me sega !!!

Reff:
Shte lipvam li .
Nochta sleD dva ?
Chuvstvaj me sega ,
Blizo s'm eLaa !
Shte lipsvash li na sutrinta ?
Ne,ne pitaj ne.Vazhno li ti e ?

Flori :
- (?)

Reff:
Shte lipvam li .
Nochta sleD dva ?
Chuvstvaj me sega ,
Blizo s'm eLaa !
Shte lipsvash li na sutrinta ?
Ne,ne pitaj ne.Vazhno li ti e ?


Ky tekst u dërgua nga  saramk
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018