A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Top 200

Flori Mumajesi - Me Fjalë Të Vogla


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  281

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

15/11/2015

2015-11-15T22:20:57

Muzika, Teksti & Orkestrimi:

Flori Mumajesi

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2015
Po pres, me ma thon nje fjal
Me ma shkrujt nje tekst
Gabimisht me ma dergu me gjet pretekst
Kur e ke ti nje arsye te vertet

Se per ty nga ana tjeter dikush pret
Me ja thon dicka sado e ftohte te jet
Sdo merzitem duke prit sa fryme te kem
Te betohem sdo shkaktoj asnje problem

Me fjale te vogla t'kom dasht
Me fjale te vogla te du
Por jeten time per ty
Une jam gati me rreziku (x2)

Po pres te me thuash sot se si je vesh
A mi sheh fotografite ndonjehere?
Kur merzitesh ne mendje kush te vjen?
Kur degjon muzike cilen kenge pelqen?

Lumturin dhe motivin ku e gjen?
Nje pergjigje po e kerkoj perse s'ma kthen?
Te betohem sdo shkaktoj asnje problem

Me fjale te vogla t'kom dasht
Me fjale te vogla te du
Por jeten time per ty
Une jam gati me rreziku (x2)

Me fjale te vogla te du
Per ty une jam gati me rreziku

Me fjale te vogla t'kom dasht
Me fjale te vogla te du
Por jeten time per ty
Une jam gati me rreziku


Ky tekst u dërgua nga Lindda   qendornKartolina (2)

U krijua nga Amalia 2018-08-27 10:02:59
Me fjalë të vogla t'kom dasht
Me fjalë të vogla të du
Por jetën time për ty
Unë jam gati me rreziku
U krijua nga Ariela 2018-06-08 11:04:45
Po pres,me ma thon nje fjal
Me ma shkrujt nje tekst
Gabimisht me ma dergu me
gjet pretekst
Kur e ke ti nje arsye te vertet

Krijo Një Kartolinë

FullscreenMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018