A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Flori - Mori  (Feat. Ghetto Geasy & Bruno)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  52

Komente nga Fansat

1 🔥🔥

15/12/2018

2018-12-15T19:24:34

Featuring

Bruno

Featuring

Getoar Selimi

Muzika & Teksti:

Flori Mumajesi

Teksti:

Getoar Selimi

Produksioni:

Threedots


Ia kisha dhon un asaj zemren n'dor,
se di ajo
Ia kisha dhon un edhe shpirtin n'dor,
se di ajo
Ajo me futi ne boten e saj,
po jo n't'verteten
Se e kom dasht dhe prandaj nuk kom faj
(Ishte genjeshter)

[REF. Flori & Bruno:]
Se ajo mi mori tgjitha mu,
Se ajo ma mori gjithcka du
Mi mori,mi mori tgjitha mu
Ma mori,ma mori gjithcka du

[Ghetto Geasy:]
Ty tgenjejn,mu po mrrejn
Po nina padrejt Giepi
Po nina shanjt
Mos e keq, mos e bone njejt
Mos u bo si tjerat qe, qe vec genjejn
Hajde, hajde se ska problem mo fare
Hajde, hajde, hajde mos tvi marre
Kerko falje se ski care
Mi more kejt ca du
Mos u mat me mu se kerset
bambirri bambirri bum

[REF. Flori & Bruno:]
Se ajo mi mori tgjitha mu
Se ajo ma mori gjithcka du
Mi mori, mi mori tgjitha mu
Ma mori, ma mori gjithcka du


Ky tekst u dërgua nga THEONLYUSSAKartolina (4)

2019-01-11 03:43:06
Se ajo mi mori t'gjitha mu
Se ajo ma mori gjithçka du
Mi mori, mi mori t'gjitha mu
Ma mori, ma mori gjithçka du
U krijua nga King Natty 2018-12-24 05:38:18
Ajo me futi në botën e saj
Po jo në t'vërtetën
Se e kom dasht
Dhe prandaj nuk kom faj
U krijua nga Jasemina 2018-12-18 18:25:38
Ty t'genjejn, mu po m'rrejn
Po nina padrejt Geti
Po nina shanjt
Mos e keq, mos e bone njejt
Mos u bo si tjerat që veç gënjejn
Hajde, hajde se s'ka problem
2018-12-16 06:19:03
Hajde, hajde se s'ka problem fare
Hajde, hajde mos t'vin marre
Kërko falje se s'ki qare
Mi more krejt ça du
Mos u mat me mu
Se kërcen bambiri-bambiribu

Krijo Një Kartolinë

FullscreenMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2019