A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Florida Meshi & Dionis Delia - Dashuri Je Per Mu


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

11/11/2017

2017-11-11T06:17:33

Më Shumë Nga

Dionis DeliaKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dashuri Je Per Mu" kënduar nga Florida Meshi & Dionis Delia.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Florida Meshi & Dionis Delia i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018