A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  • Elbasan 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 20 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Flory është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 6 Korrik 2016, Flory publikon videoklipin "Per Ty Folin", në bashkëpunim me Kena. Më datë 19 Korrik 2016, Sandra publikon videoklipin "I Don't Care", në bashkëpunim me Flory. Më datë 3 Korrik 2017, Flory publikon videoklipin "Bro", në bashkëpunim me Gery....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Çartani

Olsi Bylyku

Marin TnT

Paniku

Joint Jointinjo

Teson

Lani (Street Thugs)

Groff

Narly

3 Treshi


Tags: Flory

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018