A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
BIOGRAFIA: Flow është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 11 Shkurt 2018, Flow publikon videoklipin "Kokaines". Më datë 16 Prill 2018, Jetmir publikon videoklipin "Film", në bashkëpunim me Niil-B & Flow. Më datë 31 Maj 2018, Flow publikon videoklipin "Follow". Më datë 23 Shtator 2018, Jetmir publikon videoklipin "Tik Tak", në bashkëpunim me Niil B & Flow. Më datë 24 Tetor 2018, Flow publikon videoklipin "Ato". Më datë 22 Nëntor 2018, Jetmir publikon videoklipin "Identitet", në bas...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Bess (Familia Ideale)

Dora

Kino

Ralien

Albo 06

Fida

Lil Erdi

I Panjohuri

J.B.

Diti-G


Tags: Flow, Flou, Floriant Salihu

Krijo Një Kartolinë