A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Fran Kodra

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  16
BIOGRAFIA: Fran Kodra është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike dhe popullore e Shqiperisë së veriut. Më datë 27 Gusht 2016, Ndue Shytani & Fran Kodra publikojnë videoklipin "Vorfes Trime". Muzika e këngës u punua nga Fran Kodra, teksti u shkrua nga Fran Kodra. Më datë 3 Shkurt 2017, Fran Kodra, Ndue Shytani & Meteus Jaku publikojnë videoklipin "Tre T'lumnuemte". Më datë 20 Qershor 2017, Fran Kodra & Ndue Shytani publikojnë videoklipin "Shen Tereza". Muzika e këngës u punua nga Fran Kodra, teksti u shkrua nga Fran Kodra, ndërsa për orkestri...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


» Dërgo Një Këngë »

Ku Shnrit Faqet Historia (Per Gjurajt E Planin)
Per Heroin Nike Pjeter Ndreka
Bajrush Bega Burr Kanunit
Xhani I Pultit Dukagjin
Tre T'lumnuemte
Shen Tereza
Historia Flet Me Fakte (Kushtuar Tom Kole Pepes)
Tash Tre Breza N'dere Shqipnie
Fjala E Burrit Ndalon Gjakun
Kush Po Knon

Autor i këngëve

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më Shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Arif Madana

Gjovalin Shani

Mifterim Kupa

Agustin Pellumbaj

Gjergj Jorgaqi

Pellumb Elmazi

Latuà

Danny Boy

Shemi (Shemsi Bytyqi)

Skender Xhafa


Tags: Fran Kodra

Krijo Një Kartolinë