A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Franc Koruni

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  19
BIOGRAFIA: Franc Koruni është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në Shtator 2015, Franc Koruni merr pjesë në Kënga Magjike 2015 me këngën "Kjo Jete, Te Jete". Kjo është ndër këngët e para që kam kompozuar dhe si shumica e këngëve të mia flet për aspektet të ndryshme të jetës të trajtuara thjesht dhe me mesazhe te qarta. Ndoshta kam perdorur nje stil te thjeshte muzikor, por per mua ne kete kenge me shume se cdo gje tjeter kane rendesi fjalet. Thelbi i kenges eshte te tregoje se kjo jete eshte me e thjeshte dhe...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Albert Pestisha

Mario Beats

Net 11

T4k

Keli 2

Zgjim Baraliu

Kevi

Fredi

Rolly

Contraband Gotti


Tags: Franc Koruni

Krijo Një Kartolinë