A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Frenkli Vjero

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  • Vlorë 
BIOGRAFIA: Frenkli Vjero është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në vitin 2012, Frenkli Vjero merr pjesë në X Factor Albania 1. Në vitin 2014, Frenkli Vjero merr pjesë në The Voice Of Albania 4....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrës në

Voice Of Albania

Pjesëmarrës në

X Factor Albania

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Arbi Pelushaj

Geraldo Ndoci (Aldo)

Vikus

Rod

Algert Sala

Rei Bezhani

Gust Gjeci

Ardit Koduni

Toli

Kristi Karkanaqe


Tags: Frenkli Vjero, Frenkli Viero

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018