A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Frensino

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Frensino është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 7 Korrik 2016, Frensino publikon videoklipin "Don Pare", në bashkëpunim me Coquito & El Sciommion....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Liricool

Lil Dem

Leo Balla

Art

Dm Ritmi Magjik

Arber Ajrulla

Adis Kaceli

Eles

Mergimii

Migjen Caka


Tags: Frensino

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018