A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  229
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Fuego është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Fueggo eshte nje kengetar i ri ne boten e muzikes, i njohur me shume per bashkepunimin me shtepine diskografike ZzapnChriss. Deri tani ka bere vetem nje kenge por se shpejti do shfaqet me kenge te reja. Emri i tij i vertet eshte Ensar Elshani dhe eshte i lindur me 26 Maj. Më datë 19 Prill 2017, Fuego publikon videoklipin "Hala". Më datë 22 Korrik 2017, Nikka publikon videoklipin "Dashni", në bashkëpunim me Fuego. Më datë 30 Dhjetor 2017...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i labelit

On Records

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

SL

Big Wolf

Bonsaton

Don Pizhi

Alidema

Real 1

Tiki

Mc Qoppa

Barooti

Dj Blunt


Tags: Fuego, Ensar Elshani

Fuego në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2019