A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Fuego
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Ditëlindja:
  • 26 Maj
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♊ Binjaket
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  215
Këndon kryesisht: hip-hop

Fuego është këngëtar i njohur. Fueggo eshte nje kengetar i ri ne boten e muzikes, i njohur me shume per bashkepunimin me shtepine diskografike ZzapnChriss. Deri tani ka bere vetem nje kenge por se shpejti do shfaqet me kenge te reja.
Emri i tij i vertet eshte Ensar Elshani dhe eshte i lindur me 26 Maj.

Më datë 19 Prill 2017, Fuego publikon videoklipin "Hala".

Më datë 22 Korrik 2017, Nikka publikon videoklipin "Dashni", në bashkëpunim me Fuego.

Më datë 30 Dhjetor 2017, Fuego publikon videoklipin "Flex", në bashkëpunim me Getinjo.

Më datë 6 Maj 2018, Fuego publikon videoklipin "Homie", në bashkëpunim me Zzap.

Më datë 3 Nëntor 2018, Rina publikon videoklipin "Fly", në bashkëpunim me Fuego.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Anëtar i labelit

On Records

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

të tjera
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018