A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: G-Ass është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 12 Janar 2019, G-Ass publikon videoklipin "Nuk E Kan Dit"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Bess (Familia Ideale)

Dora

Ralien

Flow

Albo 06

Fida

Lil Erdi

Rron Krz

Slitta

Diti-G


Tags: G-Ass

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2019