A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  5
BIOGRAFIA: G-Clone është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 31 Maj 2016, G-Clone publikon videoklipin "Sonte Du Me Pi". Më datë 29 Tetor 2017, G-Clone publikon videoklipin "Me Ty", në bashkëpunim me Shaban Isenaj. Më datë 25 Dhjetor 2017, G-Clone publikon videoklipin "Loqka Jem". Më datë 12 Shkurt 2018, G-Clone & Ragmi Shabani publikojnë videoklipin "Kce Me Mu". Teksti u shkrua nga G-Clone. Më datë 15 Maj 2018, G Clone publikon videoklipin "Afer Meje", në bashkëpunim me Gjejti....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Llonkku

J.B.

MMG Babloki

Orianel

Faton Maloku

Benny Blanco

T Dori

Leon

White Devil

Last Daddy


Tags: G-Clone, G Clone

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018