A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
G-Clone
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  5
Këndon kryesisht: hip-hop

G-Clone është këngëtar. Më datë 31 Maj 2016, G-Clone publikon videoklipin "Sonte Du Me Pi".

Më datë 29 Tetor 2017, G-Clone publikon videoklipin "Me Ty", në bashkëpunim me Shaban Isenaj.

Më datë 25 Dhjetor 2017, G-Clone publikon videoklipin "Loqka Jem".

Më datë 12 Shkurt 2018, G-Clone & Ragmi Shabani publikojnë videoklipin "Kce Me Mu". Teksti u shkrua nga G-Clone.

Më datë 15 Maj 2018, G Clone publikon videoklipin "Afer Meje", në bashkëpunim me Gjejti.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018