A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

G-Clone - Me Ty  (Feat. Shaban Isenaj)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

29/10/2017

2017-10-29T00:00:00

Featuring

Shaban IsenajKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Me Ty" kënduar nga G-Clone.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga G-Clone i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Mozzi - Me Ty

Ref:
Me ty e nisa
Prej dites qe tkom pa ajajaja
Kurr se mendova qe fundi ka me ardh
Ky fuuuund i ndarjes sone me tyyyy

Rep1
Prej dites pare une kur tkom pa
Nuk e refuzova rastin
Menihere ndashni rashe
O sa mire qe te gjeta
E bukur si vera ti je ajo qe per ty une pi shkruj kto rreshta
Dit kadale po kaloj veq kur me ty jom
Shum sene kalova me ty xhelozi nuk kom
Ti je drita e jetes tem
Prej qe tkom pa
Kjo shkon veq per ty baby my love
Tkom dasht sa yjet
Tkom dasht sa hanen
Sesa ty une nuk e kom dasht as njanen
Tash i vetem pe pres une ndarjen
Un deshta ty e ti e deshta paren

Ref:
Me ty e nisa
prej dites qe tkom pa ajajaj
Kurr se mendova qe fundi ka me ardh
Ky fuuund i ndarjes sone me tyyyyy

Rep2
Heren e pare kurr mendja sme ka marr
Qe ti ke mujt prej teje mem nda
Dit e nat zemer vetem per ty po mendoj
Zemren tem e vrave ne errsir po kaloj
Nuk e di pse kjo ndarje kshtu na shkoj
I vetem ket nate fotografine e shikoj
Hala i kam ndjenjat spo mund ti harroj
Pi shkruj kta rreshta e me mall pe kujtoj

Retro:
Me vetmin tash rri i vetem i veeeetem
Ski me gjet si une jo tjeter jo tjeter

Ref:
Me ty e nisa
Prej dites qe tkom pa ajajaja
Kurr se mendova qe fundi ka me ardh
Ky fuuuuund i ndarjes sone me tyyyyy

Ervin Gashi - Me Ty

Po du vec me thon ni sen
Kur po tshoh zemra fort po mrreh
E di qe dhe ti po mdjen
Sa her po msheh sa her

Pak me ngadal pak me ngadal
I thom vetes une per ty
Po du me tpas
Po du me tpas
E me tthirr ty syn

Me ty me kon
Me ty me kon
Skisha dasht tjeter une
Me ty me kon
Me ty me kon
Vec me ty po du une
Nuk kom tjeter sen me tfal
Se dhe zemren ma ke marr
Me ty me kon
Me ty me kon
Vec me ty po du une

Nal pak
Nal pak
Mas teje mu mke ncdo hap
Vec prit pak prit pak
U bo shume nxeht u bo shume nxeht tash

Pak me ngadal pak me ngadal
I thom vetes une per ty
Po du me tpas
Po du me tpas
E me tthirr ty syn

Me ty me kon
Me ty me kon
Skisha dasht tjeter une
Me ty me kon
Me ty me kon
Vec me ty po du une
Nuk kom tjeter sen me tfal
Se dhe zemren ma ke marr
Me ty me kon
Me ty me kon
Vec me ty po du une

Daniela Toçi - Me Ty

Një milion arsye,
po të kisha unë,
nuk do të doja kurr,
si doja dikur.

S'munde të më thoje fjalë lamtumirë,
se ti ike shpejt,
për një tjetër jetë,
ti nuk je aty se,
nuk je si ti e do.

Dhe unë zgjohem në mëngjes,
sikur jam me ty,
dërgoj lutje lart në qiell,
por nuk vijnë aty.

Dhe sa herë kujtimet gjej,
veten e gënjej,
unë e gënjej,
por ty s'të kthej.

Ai shtrat pa ty gjithmon,
do mbetet bosh,
se nuk shtrihem dot,
dhe po fle në tokë.

Në mermer të ftohtë,
unë kokën e mbështes,
e gjej qetësi,
se vij tek ti.

Dhe unë zgjohem në mëngjes,
sikur jam me ty,
dërgoj lutje lart në qiell,
por nuk vijnë aty.

Dhe sa herë kujtimet gjej,
veten e gënjej,
unë e gënjej,
por ty s'të kthej.

Dhe unë zgjohem në mëngjes,
sikur jam me ty,
dërgoj lutje lart në qiell,
por nuk vijnë aty.

Dhe sa herë kujtimet gjej,
veten e gënjej,
unë e gënjej.

Dhe unë zgjohem në mëngjes,
sikur jam me ty,
dërgoj lutje lart në qiell,
por nuk vijnë aty.

Dhe sa herë kujtimet gjej,
veten e gënjej,
unë e gënjej,
por ty s'të kthej.

Një milion arsye,
po të kisha unë.Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018