A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: G-Man është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 15 Shtator 2017, G-Man publikon videoklipin "Gentelman". Më datë 28 Nëntor 2018, G Man publikon videoklipin "Shqipe". Më datë 10 Qershor 2019, G Man publikon videoklipin "Boss"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Dora

Don M1no

Kino

Labb.1

Albo 06

Fida

Dashoni

MMG Babloki

Black-Eagle

Art


Tags: G-Man, G Man

Krijo Një Kartolinë