A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  • Gostivar 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Gjermani 
  • Mosha:
  • 30 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: G-One është një këngëtar. Kengetari Shqipetar i Njohur si [ G_ONE ] Jeton ne MainZ te Gjermanis....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

8kg

Tonny-D

Dj Bungi

B-Ullet

A Loc

Elvin A.K.A Mbreti

Jasmin

Backy

Valon Krasniqi

Leonard Alija


Tags: G-One, G1, G-1, G One

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018