A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
G-One
  • Vendlindja:
  • Gostivar 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Gjermani 
  • Mosha:
  • 30 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 25 Maj 1988
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♊ Binjaket
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

G-One është këngëtar. Kengetari Shqipetar i Njohur si [ G_ONE ] Jeton ne MainZ te Gjermanis.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Punuan Biografinë:  Nedo123  
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018