A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

G-one - Pa Fat


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/09/2009

2009-09-01T13:02:19

Prej Drite Nterr Se kom besu asniher
ket pun se kom dit se pa ty o shastis
une mir nuk e kom po edhe ti mir se ke
mos haro zemra jem.. ende jom Okey..
Nese don me ardh hajde deren e ki qel
nese sdon me ardh puna osht kejt Okey
E Di kam kon xheloz kam kon edhe pak nervoz
sot puna ka ndryshu e ti je largu..
se kam pas me qellim me beso o shpirti im
vet loti po pikon fotot tona kur pi shoh
Dikur ishim bashk e sot jem largu
spo du mo me besu pse ky fat mqelloj mu..

Reff x2:
Pa fat ne ket bot keshtu zoti e ka shkru na Dy
Mos mu bashku ma mir vdekur se gjall pa ty se dua jeten pa ty dua te vdes me beso zemra jem akoma po te pres

E Di se kom gabu shum Her tkam tradhtu
zemren time ty ta fala por ti mue nuk mbesove
sa shpejt mue me harove nuk du as me besu
se keshtu e paska jeta shpesh her te mashtron e shkreta.
Se kam dit as vet o shpirt se ka me ardh kjo dit
ditet shkojn e kurr nuk kthehen ne hala nuk jemi bashk me besome kupto prej meje mos u largo kurr ma mir ski me gjet hajde ti te un apet..
un akoma ty te du un akoma po te pres hajde zemer ti te un mos me le te vdes se pa ty se me ty se me ty se pa ty edi shhum kam gabu..
zemren ta kom thy

Reff x2:
Pa fat ne ket bot keshtu zoti e ka shkru na Dy
Mos mu bashku ma mir vdekur se gjall pa ty se dua jeten pa ty dua te vdes me beso zemra jem akoma po te pres.

Sa hapa qe po bej aq shum per ty po mendoj e ti rrin te shpia edhe po i lutesh Zotit
mue mos mem pa me sy sa me shpejt qe te vdes nashta deshira t´plotsohet kur mue ski mem pa. po te lutem mos haro nje amanet du me ta lan.. kur per mue mos vajto..kurr mue mos mkujto haroj castet tona zemer na dikur ishim bashk prej meje u largove ke fillu nje jet te re ..
te uroj cdo te mir shum lumturi ne jet
se pa ty se dua jeten pa ty dua te vdes
sa shum vdekjen po e pres me yjet te pershendes tung zemer tung ishalla shihem ne xhenet..

Reff x2:
Pa fat ne ket bot keshtu zoti e ka shkru na Dy
Mos mu bashku ma mir vdekur se gjall pa ty se dua jeten pa ty dua te vdes me beso zemra jem akoma po te pres


Ky tekst u dërgua nga Miss-tina


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018