A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Gëzim Ahmetaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.8 / Votuan:  5
BIOGRAFIA: Gëzim Ahmetaj është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike. Më datë 31 Mars 2013, Gëzim Ahmetaj publikon videoklipin "Per Ate Gja Ke Merak". Më datë 13 Qershor 2015, Gëzim Ahmetaj publikon videoklipin "Vesel Coka N'kenge Do T'kendohet". Më datë 22 Dhjetor 2017, Kole Martini & Gëzim Ahmetaj publikojnë videoklipin "O Njeri". Muzika e këngës u punua nga Kole Martini, teksti u shkrua nga Kole Martini....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

Prushi I Dashurise

Mblodhi Shqipja Bijt E Saj

Amaneti I Mergimtarit


» Dërgo Një Këngë »


Artistë Të Ngjashëm:

Mhill Çuni

Dervish Dervishi

Lekë Duhoni

Ismet Demaj

Agim Baftjari

Isa Veliu

Çun Lajçi

Nebi Halili

Paulin Pervathi

Daut Zenku


Tags: Gëzim Ahmetaj, Gëzim Hametaj, Gzim Ahmetaj, Gzim Ametaj, Gezim Ahmeti, Gzim Ahmeti, Gezim Ahmetaj

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018