A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Gëzim Salaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  28
  • Mosha:
  • 51 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Gëzim Salaj është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore shkodrane. Ai ka marre pjese ne shume koncerte dhe evente brenda dhe jashte vendit. Eshte pjesetar i grupit "Diamant", ku bejne pjese edhe Emiljano Lekaj, Arben Dema e Bardh Spahja. Më datë 12 Janar 2010, Gezim Salaj & Valdet Luka publikojnë videoklipin "Moj Nuse". Më datë 21 Maj 2013, Gezim Salaj & Valdet Luka publikojnë videoklipin "Eja Eja Sonte, Cke Me Mue". Më datë 21 Maj 2013, Gëzim Salaj publikon videoklipin "Ulqinaku Na Ka Ardh". Në Jana...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


» Dërgo Një Këngë »

Gjysma E Shpirtit
Ulqinakes
Ulqinaku Na Ka Ardh
Nje Nate N'shkoder
Eja Eja Sonte, Cke Me Mue
Jabanxhija
Me Fal O Zot
Moj Nuse
O Jam Mërzit
Lot E Mall


Artistë Të Ngjashëm:

Hajro Pepa

Xhevair Akulli

Gjovani Gjonaj

Remi Jakupi

Remzi Leka

Markelian Kapedani

Zyber Avdiu

Artan Kola

Ganimete Asllani

Hidaver Osmani


Tags: Gëzim Salaj

Krijo Një Kartolinë