A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  • Kërçovë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Maqedoni 
  • Mosha:
  • 21 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Gansito është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Gansito është një Rapper/Producent dhe Tekst Shkrus nga Kërçova qytet i Maqedonis. Emri i tij i vërtetë është Gani Emini dhe me muzikë ka filluar të merret që kur ishte fëmijë. Fillimet e karrierës i filloj si DJ në disa klube të natës në Kërçovë, që nga momenti që fillojë të shkruaj tekste Gansito inqizojë edhe këngën e parë në studion "Gans Records" që pati shumë sukses. Më datë 8 Qershor 2016, Gansito publikon videoklipin "S'po Shkon"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Enis (Last King's)

Lila

Dit

Wolfman

Lekssi

X-Boss

Double-K

Naldi

Labbi

Agon Istogu


Tags: Gansito

Krijo Një Kartolinë