A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Garazhat E Bardha

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Garazhat E Bardha është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo rock dhe pop-rock. Garazhat e Bardha eshte rock grup nga Mitrovica. Antaret: Bashkim Myftari – Vokal/Gitare Rexhep Myftari – Bas gitare Mithat Sejdiu – Bateri Më datë 12 Korrik 2009, Garazhat E Bardha publikojnë videoklipin "Shum Lagt". Me këtë këngë, Garazhat E Bardha marrin pjesë në Top Fest 6 në vitin 2009. Më datë 22 Nëntor 2009, Blerina Kastrati publikojnë videoklipin "Vertet", në bashkëpunim me Garazhat E Bardha. Më datë 25 Nëntor 2009, Garazha...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Who's Elektra

Crossbones

RinoRollin

Red Carpet

Magnituda

Cody

Social Sons

Cute Babulja

Ethnically

0290


Tags: Garazhat E Bardha, Garazhet E Bardha, Garazhdet E Bardha

Krijo Një Kartolinë