A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Garazhat E Bardha - Vertet  (Feat. Blerina Kastrati)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

25/11/2009

2009-11-25T10:40:40

Featuring

Blerina Kastrati

Pjesëmarrëse në

VFM 2010


Teksti i Kenges – VERTET
Ti Vërtet më ndez zemrën, ti vertet më ndez shpirtin, ti vërtet me ndez kur të kam
Je e vërtet kur qesh, je e vërtet kur qanë
Je e vërtet kur të kam pranë

Ndoshta je ënderr apo engjëll permbi re,
Ndoshta je ënderr, apo engjëll permbi re

Dhe kur me pyet nuk mund të pergjigjem
Kur me flet nuk mund të flas
Ishe enderr dhe vetem një rast

Ti Vërtet më ndez zemrën, ti vertet më ndez shpirtin, ti vërtet me ndez kur të kam
A Je e vërtet kur qesh, je e vërtet kur qanë
A Je e vërtet kur të kam pranë

Ndoshta je ënderr apo engjëll permbi re,
Ndoshta je ënderr, apo engjëll permbi re

Dhe kur me pyet nuk mund të pergjigjem
Kur me flet nuk mund të flas
Ishe enderr dhe vetem një ras


Ky tekst u dërgua nga SAMKI