A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Garazhat E Bardha - Sikur Qiri


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

04/01/2010

2010-01-04T23:52:39


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sikur Qiri" kënduar nga Garazhat E Bardha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Garazhat E Bardha i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin