A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Gasper Nrecaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Gasper Nrecaj është një këngëtar. Më datë 14 Nëntor 2017, Gasper Nrecaj publikon videoklipin "Fola Fola". Muzika e këngës u punua nga Ilir Berani, teksti u shkrua nga Ilir Berani, ndërsa për orkestrimin u kujdes Ardian Kastrati. Videoklipi u prodhua nga MProduction....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Klejdi Kalaja

Artan Asllani

Lumi's

Knuckle

Lami Tirona

Ilir Pasha

Almir Torra

Nobley

Klodi Okg

Ganjagon


Tags: Gasper Nrecaj

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018