A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Gavo - Booty


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

12/01/2018

2018-01-12T10:00:08

Këngë e albumit:

"Self Made Ep"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Booty" kënduar nga Gavo.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Tito El Bambino. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

You tiro es Farrel q te pasa,

Tito el Bambino!

Mueve el booty pero sigue el flow
Mueve el booty pero sigue el flow
Mueve el booty pero sigue el flow
el flow,el flow (x2)

Pompea Pompea,sacudete el pelo
dale motiva a todos los hombres soltero
sera tu booty q los tiene enfermos
sacude sacude q kero sentir tu fuego
ella es latina mi parisera
y le gustan los tacos de pasarela
ella se envuelve y te lleva
y con nosotros ya tu sabes no se niega

Como!
Dale baby no pare
seguir bailando es la clave
exito domino con Farrel
Every body come on!dando clase
(x2)

Mueve el booty pero sigue el flow
Mueve el booty pero sigue el flow
Mueve el booty pero sigue el flow
el flow,el flow(x2)

Si te sientes ready dime wuo oh oh wuo oh oh
si te sientes lista dime yie eh eh yie eh eh

Rastrilleros malos andan detras de ti
kedate bailando solo para mi
ke andan todos activaos
y esto está bien undergrond

Dale baby no pare
seguir bailando es la clave
exito domino con Farrel
Every body come on!dando clase
(x2)

Mueve el booty pero sigue el flow
Mueve el booty pero sigue el flow
Mueve el booty pero sigue el flow
el flow,el flow(x2)

Yo no kero q esto pare dale y sigue vamono
Yo no kero q esto pare dale y sigue vamono vamono vamono
Yo no kero q esto pare vamono vamono(no lo pare!)

Dale baby no pare
seguir bailando es la clave
exito domino con Farrel
Every body come on!dando clase
(x2)

Mueve el booty pero sigue el flow
Mueve el booty pero sigue el flow
Mueve el booty pero sigue el flow
el flow,el flow(x2)

Tito el Bambino
Farrel

It's my time!!

Dale baby no pare
seguir bailando es la clave
exito domino con Farrel
Every body come on!dando clase
(x2)


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018