A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Gazmend Rama (Gazi)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  103
  • Vendlindja:
  • Treboviq (Peje) 
  • Mosha:
  • 42 Vjeç
BIOGRAFIA: Gazmend Rama (Gazi) është një këngëtar shumë i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, tallava dhe popullore dasmash. Gazmend Rama është nga qyteti i bukur i Pejës, por duke jetuar në Zvicer ai shihet më tepër i angazhuar andej, por nuk e harron të vizitojë dhe të jetë i ftuar në shumë koncerte edhe në origjinën e tij. Është gjithashtu një nga këngëtarët me një agjendë shumë të ngjeshur sidomos kur i referohet dasmave shqiptare ku shumë të rinj që martohen dhe duan ta kenë atë në dasëm e tyre. Ka një zë fantastik dhe të pakrahasueshëm e ku është ai muzika nis dh...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare

Fat, Fat, Jam Me Fat (2018)

Kiss Kiss (2017)

Ti Per Veti Une Per Veti (2016)

Jetim Me Babe E Nane (2015)

E Imja Jo (2014)

Mashallah Mashallah (2013)

Tallava Me Refleks (2012)

Facebook (2011)

Dridhu Dridhu (2011)

Pare, Pare (2010)


» Dërgo Një Këngë »

Babi Im 2
Babi Im
Deri Ketu Paska Qen
Bye Bye Baby
Ani Qysh Po Thu Oj Kosove
Imer Popovci
Edi Gjentelmen
E Imja Jo


Artistë Të Ngjashëm:

Meda

Olen Cesari

Dr. Flori

Adem Ramadani

2po2

Labinot Tahiri (Labi)

Blero

Genc Prelvukaj

Unikkatil

Kastriot Tusha


Tags: Gazmend Rama (Gazi), Gazmend Rama, Gazi

Gazmend Rama (Gazi) në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë