A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Gena - Serenate


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

//

Këngë e albumit:

"Kjo Eshte Jeta Ime"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Serenate" kënduar nga Gena.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Irma Libohova. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

A TE KUJTOHET AJO NATE KUR BASHKE NE BENIM SERNATE
EDHE ME PUTHJE ME PUTHJE SI I MARRE
ME ATO BUZE QE SHUME TE ISHIN THARE

DO ME KERKOSH O SHPIRI IM DO ME KERKOSH E S'DO ME GJESH
DO ME KERKOSH E DO ME GJESH MUA TE VDEKUR
E KUR MBI MUA TE KETE MBIRE MYKU

NATEN E FUNDIT KUR U PAME DER NE MENGJES TE DY NE QAME
SE ISH E FUNDIT E FUNDIT AJO NATE
KUR NE TE DY BENIM SERENATE

P.S
2 VARGJET E FUNDIT,NE TE GJITHA RASTET PERSERITEN DY HEREMë Shumë...