A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Gena - Ella


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

//

Këngë e albumit:

"Te Dashuroj Si I Cmendur"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ella" kënduar nga Gena.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Gena i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Miguel Gallardo. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Ella se marcho, con otro hombre
y su huella, dejo en mi piel
martirizandome
Tuve a otra mujer, para olvidarla
pero aun sigo, en mi habitacion
emborrachandome
Ella, me falta ella
si ella, perdere la razon
Ella, me acuerdo de ella
que cruel, a veces es el amor
Ella me dejo, por otro hombre
y entre trago y trago sueno
que esta esperandome
Pensara que ya, la abre olvidado
pero ignora, que su ausencia
esta matandome
Ella, me falta ella
si ella, perdere la razon
Ella, me acuerdo de ella
que cruel, a veces es el amor
Ella, me falta ella
si ella, perdere la razon
Ella, me acuerdo de ella
que cruel, a veces es el amor
Ella... Sin ella
EllaMë Shumë...