A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Gena - Zemres


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

17/07/2015

2015-07-17T13:02:14

Këngë e albumit:

"Merri Te Gjitha"


Larg zemres sime ti jeton
Me le te mbytem ne kujtime
Po pi do dehem do vajtoj
Se fati jone,na tradhetoj
Dritaren e hapa
Lotet jo si ndala
Se ate qe e dua
Jo se kam ketu prane
I Dehur nga pija
Dhe nga dashuria
Se ate qe dua
Fati ma largoj

Sa qindra kenge un ti kendova
Sa birra turke me shpirt i fala
Aromen tende e ndjej akoma
Kjo dhome e shkrete
Pa ty me duket
Dritaren e hapa
Lotet jo si ndala
Se ate qe e dua
Jo se kam ketu prane
I Dehur nga pija
Dhe nga dashuria
Se ate qe dua
Fati ma largoj

Ref. 2x:
Dritaren e hapa
Lotet jo si ndala
Se ate qe e dua
Jo se kam ketu prane
I Dehur nga pija
Dhe nga dashuria
Se ate qe dua
Fati ma largoj


Ky tekst u dërgua nga  ismeti19
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2019