A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Gena - Ndal


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

09/08/2015

2015-08-09T18:00:01

Teksti:

Abaz Selmani

Muzika & Teksti:

Edlir Begolli

Video Produksioni:

VisSoundMedia


Ti them ndal
Ti them une dy fjale
Do ti them se te dua te prita
Dashurin e pare me ty e nisa
Ti them ndal Sa fjale Per ne sa fjale
Pa ty s'di te jetoj se kam frike
Une nuk munden pa ty jo dhe pik
Sa fjale

Se do ti them te dua
Dhe pse nuk je me mua
Se ti je plag e vjeter plag e vjeter
Qe do mbetesh thell te une....

Se do ti them te dua
Dhe pse nuk je me mua
Se ti je plag e vjeter plag e vjeter
Qe do mbetesh thell te une.....


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2019